7-24-acil-sigorta-hatti
Web sitemizde ihtiyacınız olan tüm sigorta ürünleri hakkında bilgiler bulabilir ve
sigorta poliçeleriniz için online teklif alabilirsiniz.
Şişli / İstanbul
0(850) 840 1 400

Yurtdışı Sağlık Sigortası

yurtdisi-saglik-sigortasi

Neden Yurtdışı Sağlık Sigortası?

Limitsiz Sağlık veya Özel Sağlık Sigortanız varsa veya yeni yaptırıyorsanız, USD endeksli bu poliçeyi seçerseniz sigortanızın sunduğu teminatlar doğrultusunda, yurtdışındaki her türlü tedavi masrafınız karşılanıyor.

Limitsiz ya da Özel Sağlık Sigortanızın poliçe yenileme dönemi geldiğinde (eğer sigortanızı yeni yaptırdıysanız ilk 1 ay içinde) Online Sigorta Merkezine kararınızı bildirerek siz de bu büyük olanaktan yararlanabilirsiniz.

Yurtdışı Sağlık Sigortası Neler Sağlıyor?

1. Plan

Hastanede yatarak tedavi gerektiğinde, ameliyat için veya ameliyat olmaksızın hastaneye yatış ve çıkış dönemi içindeki tüm tıbbi araştırma, malzeme, yoğun bakım giderleriyle yatak-yemek, refakatçi, doktor, anestezi ücretleri ve kardiyak anjiyografi masraflarını teminat altına alıyor. Ayrıca hastanede yatarak veya yatmadan tedaviye yönelik küçük müdahalelerin (alçı uygulamaları, mide yıkama, koterazisyon, krioterapi gibi) giderleri de teminat kapsamındadır.

2. Plan (1. Plan teminatına ek olarak)

Ayakta tedavi olmanız yeterliyse yani tedaviniz hastanede yatmanızı gerektirmiyorsa doktor, ilaç, tahlil, ultrasonografi, mamografi ve fizik tedavi gibi tüm tedavi giderleriyle MR, tomografi, sintigrafi, ekokardiyografi, anjiyografik ve endoskopik araştırmalar, endoskopik biyopsi tedavi giderlerini limitiniz dahilinde sigortanız karşılıyor.

Neler Teminat Dışında

Tüm dünyada olduğu gibi mevcut rahatsızlıklar, kontrol amacıyla yapılan check-up gibi araştırmalar, alkol ve uyuşturucu bağımlılığından kaynaklanan rahatsızlıklar, AIDS, psikiyatrik ve estetik tedaviler, doğumsal ve yapısal bozukluklar ve yurtdışına seyahatinizle ilgili masraflar teminat dışındadır.

(Bu konudaki ayrıntılı bilgiler, Limitsiz veya Özel Sağlık Sigortası poliçenizdekilerle aynıdır.)


© 2014 Online Sigorta Merkezi
Tüm Hakları Saklıdır, İzinsiz Alıntı Yapılamaz.

Web sitemizde tüm sigortacılık ürünlerimiz
hakkında detaylı bilgiler bulabilir ve dilerseniz yararlanmak istediğiniz sigorta poliçeleri için
online teklif alabilirsiniz.